تماس با مشاور
0912-0446505

چرا موسسه حقوقی پندار؟

مزایای مراجعه به وکیل

با توسعه روابط اجتماعی، اقتصادی و شغلی، پیچیدگی های این روابط نیز افزایش می یابد. از این رو قانون برای هر شکلی از روابط قوانین خاصی قرار داده است تا در زمان بروز مشکل با مراجعه به قانون بتوانیم بهترین راه حل مورد رضایت طرفین دعوا را پیدا کنیم. از آنجایی که اطلاع از این قوانین کاری سخت و غیر ممکن است، وکیل، به عنوان دانای کل قوانین می تواند به ما کمک کند. طبق اصل ۳۵ قانون اساسی استفاده از وکیل جزو حقوق اولیه شهروندی محسوب می شود. به موجب این قانون حتی در مواردی که هر یک از طرفین دعوی امکان اخذ وکیل نداشته باشند، باید امکانات مراجعه و برخورداری از وکیل توسط دادگاه برای آنها تعیین شود. یک مؤسسه حقوقی خوب، گروهی از وکلای مجرب را برای ارائه خدمات متنوع به مراجعین محترم گرد آورده است.

چگونه یک وکیل خوب باشیم؟

امروزه وکلای زیادی آماده خدمت رسانی به مردم می باشند. اما آنچه آنها را از یکدیگر متمایز می نماید، میزان تجربه وکلا و میزان مراجعین آنهاست. یک وکیل خبره و باتجربه همواره از طریق صحت کار خود بین مردم مطرح می شود و هیچگاه اقدام به ارائه تبلیغات دروغین نمی نماید.

وکیل خوب

گروه وکلای مؤسسه حقوقی پندار

تجربه ۷ ساله مؤسسه حقوقی پندار و برخورداری از افراد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری، اعتماد مراجعین محترم را در بدو ورود به این مؤسسه به ارمغان می آورد. انجام بیش از ۲۰ هزار ساعت مشاوره با مراجعین، نشان از دقت و حوصله بالای وکلای باتجربه مؤسسه حقوقی پندار دارد. به صورتی که وجدان کاری در انجام بی عیب و نقص پروژه تا احراز حقوق موکل، اولین و مهمترین اصل کاری وکلای مؤسسه حقوقی پندار می باشد. از طرفی گردآوری مجموعه ای  از وکلای جوان با انرژی و دقت فوق العاده در کنار وکلای باتجربه، درصد موفقیت پرونده های ارجاعی به این مؤسسه حقوقی را به طور چشمگیری افزایش داده است.  وجود بالغ بر ۱۰۰۰ پروژه موفق در مؤسسه حقوقی پندار، اثباتی بر این ادعاست.

ارائه انواع خدمات حقوقی

گاه پیش می آید که یک فرد با چندین مشکل در هم پیچیده مواجه می شود. طلاق هایی که بحث اموال اشتراکی در آنها مطرح است، امور حقوقی و کیفری مرتبط به یکدیگر و ….، لزوم وجود منبعی آگاه، قابل اعتماد و جامع در زمینه امور حقوقی را مشخص می کند. مؤسسه حقوقی پندار با بهره گیری از وکلای خبره پایه یک دادگستری، امکان ارائه مشاوره های لازم در انواع زمینه های خانواده، ملکی، ثبتی و کیفری را برای مراجعین محترم فراهم نموده و موکلین خود را تا رسیدن به نتیجه مطلوب در کمترین زمان و با کمترین مشغولیت طرفین دعوی، همراهی می کند.