عضویت در تلگرام
تماس با مشاور
0912-0446505

وکیل حقوقی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.3]

ضرورت نیاز به یک وکیل حقوقی

دعاوی مطرح شده در مراجع قضایی، نکات تخصصی ویژه ای دارند. یکی از این نکات، تمیز دادن موضوعیت پرونده ها در ابتدای بررسی از یکدیگر است که بسیار در پیشبرد سریع پرونده و موفقیت پرونده تأثیر دارد. موارد بسیاری وجود داشته است که یک پرونده پس از چند سال به دلیل اشکال در موضوع دعوی، به نتیجه نرسیده است. وکیل حقوقی ، به واسطه علمی که بر مسائل حقوقی و قوانین دارد، و تجربه ای که پس از قبول تعداد زیادی پرونده های مختلف به دست آورده است، توانایی قبول وکالت دعاوی مردم در دادگاه و ارائه مشاوره های لازم به ایشان را دارد.

ویژگی های وکیل حقوقی

به طور معمول تمامی وکلای پایه یک دادگستری، می توانند وکالت خواهان یا خوانده را در پرونده های حقوقی قبول نمایند. تنها افرادی که کارآموز درجه وکالت پایه دو دادگستری هستند، نمی تواند در پرونده های بالای ۵۰ میلیون تومان اقدام به قبول وکالت نمایند. اما بهتر است بنابه نوع پرونده و پیچیدگی آن، اقدام به انتخاب یک وکیل حقوقی خوب با تحصیلات بالاتر و تجربه بیشتر در قبول و گرفتن بیشترین نتیجه مثبت از پرونده های مورد وکالت نمایید.

در صورت مراجعه به یک وکیل حقوقی خبره، وی ضمن آنکه تمامی اسناد و مدارک لازم برای موفقیت پرونده شما را فراهم می نماید، به بهترین نحو به نگارش دادخواست حقوقی شما پرداخته و جای ابهام و ایرادی را در بررسی پرونده باقی نمی گذارد. وکیل متخصص در امور حقوقی در هنگام نگارش پرونده، طرفین دعوی را به درستی معرفی نموده و موضوع دعوی را به صورت دقیق همراه با ارائه مدارک و ادله کافی مطرح می نماید.

وکیل حقوقیتفاوت وکیل حقوقی و وکیل کیفری

تمامی اعمال ما در همه ابعاد، دارای تبعات و وظایف حقوقی برای ما هستند. اما گاه ما مرتکب جرائمی می شویم که به تضییع حقوق و جان و مال و آبروی دیگران ختم می شود. در قانون مدنی به این نوع اعمال، جرائم کیفری می گویند. اما شکایت حقوقی یا دعوی حقوقی در هر سطحی و با هر موضوعی می تواند اتفاق بیفتد. بنابراین وکیل حقوقی در ابتدا باید نوع شکایت را تشخیص دهد و سپس موضوع دعوی را تعیین و اقدام به طرح آن نماید. در غیر اینصورت هزینه و وقت زیادی از موکل به هدر می رود.

مؤسسه حقوقی پندار، با بهره مندی از ده ها وکیل حقوقی با تجربه در تمامی زمینه های حقوقی، آمادگی قبول پرونده های حقوقی و تضمین موفقیت آن در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه ممکن را دارد.

اگر مطالب بالا در زمینه انتخاب یک وکیل حقوقی خوب به شما کمک کرد و شما نیاز به یک وکیل حقوقی دارید، هم اکنون با مؤسسه حقوقی پندار تماس بگیرید.

سوالات متداول
برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.