وصول مطالبات

20 | امتیاز: 5 از 5

وصول مطالبات چیست؟

هرآنچه شما به عنوان دین یا وام به دیگران واگذار نموده و اکنون قصد بازپس گیری آن را داشته باشید، در زمره مطالبات شما قرار می گیرد. وصول مطالبات در واقع همان تسویه حساب بستانکار با بدهکار است. این دین می تواند به صورت پول نقد، چک مدت دار، کالای امانی و … باشد. اما مشکل در صورتی به وجود می آید که فرد مدیون، قصد پس دادن پول شما را نداشته باشد. در این صورت شما می توانید با کمک وکیل خبره به وصول مطالبات خود بپردازید.

وکیل وصول مطالبات

تمامی وکلای دارای تأییدیه کانون وکلای دادگستری می توانند برای انجام مشاوره و قبول وکالت امور وصول مطالبات داوطلب شوند. اما یک وکیل خوب در زمینه وصول مطالبات، پرونده های بیشتری  را در این زمینه با موفقیت به پایان رسانده است.

یک وکیل خوب و باتجربه، بدون شک تجربه بسیاری در احقاق حقوق صاحبان پرونده های متعددی با موضوعیت مطالبه وجه چک، مطالبه نفقه، مطالبه خسارات قراردادی، مطالبه دیه و … دارد. برای یک وکیل خبره وصول مطالبات، یک پرونده جدید، میدانی برای به کارگیری تجربیات پیشین به حساب می آید.

چه کسانی صلاحیت وصول مطالبات را دارند؟

همانطور که می دانید در حال حاضر در کشور، بازپس گیری مطالبات معوقه از دو طریق رسمی و غیر رسمی انجام می پذیرد.

شیوه رسمی در واقع همان مراجعه به وکیل و طی مراحل قانونی و حقوقی است. در مقابل شیوه غیر رسمی برای مطالبه دیون وجود دارد که افراد بدون تخصص و علم حقوقی، اقدام به تهدید و ارعاب مدیون می نمایند. این شیوه که در کشور به اصطلاح شرخری معروف است متضمن ریسک بالایی است. به صورتی که فرد بستانکار، بدون آگاهی از نتیجه دعوی، هزینه و زمان زیادی را صرف می کند و در نهایت احتمال شکست پروژه و در موارد جبران ناپذیری حتی از بین رفتن یکی از طرفین دعوی وجود دارد.

وصول مطالبات

وصول مطالبات از طریق وکیل

بستانکاران در هنگام بروز مشکل برای باز پس گیری طلب خود می توانند با مراجعه به یکی از مؤسسه های حقوقی معتبر اقدام به اخذ وکیل جهت وصول مطالبات خود نمایند. از ویژگی های یک مؤسسه حقوقی معتبر می تواند به بهره گیری از تعداد زیادی وکیل خبره پایه یک دادگستری در زمینه های مختلف، صرف کمترین زمان ممکن برای به نتیجه رساندن یک پرونده حقوقی، پیشنهاد حقوق وکالت معقول و رضایت مراجعین قبلی می باشد.

مؤسسه حقوقی پندار، با بهره گیری از تعداد زیادی وکیل وصول مطالبات خبره و با صرف کمترین وقت و کمترین هزینه همواره آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم در زمینه بازپس گیری طلب و دیون می باشد. بستانکاران برای وصول طلب خود می توانند با مراجعه به مؤسسه حقوقی پندار، تمامی مراحل از مشاوره تا به دست آوردن دوباره طلب خود را توسط وکیل باتجربه طی نمایند. وجود تعداد زیادی از پرونده های وصول طلب در این مؤسسه و افزایش روز افزون این پرونده ها نشان از رضایت مراجعین قبلی مؤسسه حقوقی پندار دارد. تمامی پرونده های مطالبه وجه توسط وکیل و دادگاه های عمومی و با کمک اداره ثبت اسناد و املاک مستقر در هر شهر پیگیری و به انجام می رسد.

اگر مطلب بالا شما را راهنمایی نمود و شما نیز با مشکل وصول مطالبات خود مواجه هستید، می توانید هم اکنون با مؤسسه حقوقی پندار تماس گرفته و از مشاوره وکلای باتجربه آن بهره مند شوید.

سوالات متداول
برچسب‌ها
راه آسان تر برای ارتباط با ما