عضویت در تلگرام
تماس با مشاور
0912-0446505

ايجاد واحد مجازی حقوقی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]

ضرورت ایجاد واحد مجازی حقوقی

پیچیدگی زندگی امروز بشر و مواجهه با چالش هایی نظیر کمبود وقت و هزینه، لزوم حرکت در مسیر مجازی سازی بسیاری از خدمات را پررنگ تر کرده است. در این بین مجازی سازی واحد های مشاوره با اقبال عمومی بسیاری مواجه شده است. زیرا علاوه بر تسهیل فرآیندهای مشاوره، ریسک کمتری را در مقایسه با سایر خدمات غیرحضوری دارد. ایجاد واحد مجازی حقوقی توسط برخی مؤسسات حقوقی معتبر نیز عامل پیشرفت و تمایز این مؤسسات با سایر رقبا بوده است.

واحد مجازی حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی به شرکت ها می تواند به دو صورت انجام شود.

حضور وکیل در محل به دلیل نیاز به هزینه بیشتر می تواند در موارد خاص انجام پذیرد. از این رو لازم است با واحد مجازی حقوقی شرکت ها آشنا شویم.

شرکت ها می توانند برای بهره گیری از خدمات مشاوره ای حقوقی، اقدام به ایجاد واحد مجازی حقوقی در شرکت خود نمایند. این واحد می تواند کلیه امور حقوقی و مشاوره ای سازمان را از راه دور و بدون حضور فیزیکی، از طریق تلفن یا اینترنت انجام دهد، مگر آنکه برای بهبود روند پیشرفت پرونده، نیاز به حضور وکیل در محل باشد.

واحد مجازی حقوقی

مزایای ایجاد واحد حقوقی مجازی چیست؟

  • صرفه جویی در وقت و هزینه؛
  • تمرکز بیشتر به منظور رسیدگی بهتر به پرونده؛
  • سرعت در پیشبرد پرونده؛
  • جلوگیری از ایجاد مشکلات ناشی از وجود پرسنل بیشتر در محل شرکت.
  • امکان بهره گیری از افراد متخصص بیشتر.

چگونه می توان اقدام به ایجاد واحد مجازی در شرکت نمود؟

ایجاد واحد مجازی حقوقی در یک شرکت از جمله تخصص های یک مؤسسه حقوقی معتبر است. مؤسسات حقوقی با دارا بودن گروهی کامل از مشاورین حقوقی و وکلای با تجربه، این امکان را دارند تا بسته به زمینه کاری هر شرکت، تیم حقوقی مجرب در آن زمینه را برای شرکت در نظر بگیرند. مدیران شرکت ها می توانند طی تماس با مؤسسه حقوقی مورد اعتماد خود، نسبت به ایجاد واحد مجازی حقوقی در شرکت خود درخواست دهند.

مؤسسه حقوقی پندار، این امکان را دارد تا با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری با تجربه بالا، نسبت به ایجاد واحد مجازی حقوقی در شرکت ها اقدام نماید. این وکلا می توانند در کمترین زمان ممکن، پرونده های  حقوقی شرکت را بررسی نموده و مدیران و کارمندان را جهت دستیابی به موفقیت بیشتر در زمینه موفقیت خود راهنمایی نمایند.

اگر مطالب بالا در زمینه ایجاد واحد مجازی حقوقی به شما کمک نمود و شما نیاز به ایجاد واحد مجازی حقوقی در شرکت خود دارید، همین حالا با مؤسسه حقوقی پندار تماس گرفته و از مشاوره وکلای خبره آن بهره مند شوید.

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.