تماس با مشاور
0912-0446505

استخدام کارشناس حقوق، استخدام کارآموز وکالت، همکاری با وکیل پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی پندار ، با سال ها سابقه مفید در زمینه وکالت دعاوی  خانواده ملکی ، حقوقی ، ارث و ثبتی و با قبول بیش از هزاران پرونده موفق در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری ، آمادگی خود را جهت همکاری با کارشناسان و دانشجویان حقوق و وکالت جهت استخدام کارشناس حقوق اعلام می دارد.

گروه وکلای پندار ، با دارا بودن روزانه ده ها مراجع حضوری و تلفنی در زمینه دعاوی مختلف ، بهترین مکان برای پیشرفت و یادگیری مسائل مختلف حقوقی به صورت عملی و کاربردی می باشد.

مزایای همکاری با موسسه حقوقی پندار

موسسه حقوقی پندار ، در محیطی پویا و  با بهره گیری از تیمی فعال و کارآزموده و خبره در زمینه دعاوی مربوط به طلاق ، انحصار وراثت ، طلاق توافقی ، سرقفلی ، انواع دعاوی ملکی ، جرائم مربوط به تجاوز جنسی ، مطالبه نفقه و مهریه ، دریافت اجرت المثل ایام تصرف و اجرت المثل زوجیت ، بهترین انتخاب برای همکاری با وکیل پایه یک دادگستری برای کارآموزان وکالت و حقوق می باشد.

تهیه دادخواست و نگارش لایحه و دفاعیه ، ارائه مشاوره های حقوقی به مراجعین و پیگیری مراحل قضایی و قانونی از جمله مسئولیت های کارشناسان حقوقی در موسسه حقوقی پندار می باشد.

چرا همکاری با وکلای پایه یک دادگستری در موسسه حقوقی پندار ؟!

تعداد بالای مراجعین یک موسسه حقوقی ، نشان از موفقیت وکلای پایه یک دادگستری در آن موسسه حقوقی دارد. همچنین وکلای موسسه پندار ، کمترین زمان ممکن را برای رسیدگی به پرونده های مورد قبول در نظر می گیرند و در این صورت خطاهای رسیدگی به پرونده و اتلاف وقت به حداقل خواهد رسید و امکان رسیدگی به پرونده های بیشتر و کسب تجربه در موضوعات مختلفی فراهم خواهد شد.

ما به دنبال چه افرادی برای استخدام کارشناس حقوق هستیم؟

پشتکار ، پیگیری ، دقت ، دانش به روز و صبر و حوصله در پاسخگویی به مراجعین از جمله فاکتورهای مورد نظر برای جذب و استخدام کارآموز وکالت و استخدام کارشناس حقوق در موسسه پندار می باشد.

اگر شما خود را دارای چنین شرایطی می دانید ، لطفا رزومه کاری و تحصیلی خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید. با کمال میل آماده همکاری با شما هستیم.